Masal anlatmıyoruz haber veriyoruz
Berk Haber ile yaşam tarzınıza yeni bir renk katın

Shannen Doherty: Vücudunuz bir daha asla kanserden eski haline geri gelmez

Shannen Doherty: Vücudunuz bir daha asla kanserden eski haline geri gelmez

0 3

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Shannen Doherty, vücuduyla kanserle olan savaşından sonra bir daha vücudunun asla aynı olmayacağını kabul etti.

Eski Charmed yıldızı Mart 2015’te meme kanseri teşhisi kondu ve iki yıldan uzun bir süre sonra remisyona girdi. Ancak İnsanlarla yapılan röportajda, aktris, hastalığın vücudunu ve şeklini kalıcı olarak değiştirdiğini ortaya koydu.

Doherty, “Kendime gerçekten çok iyi baktım ve durumumdan birinin, (benim durumumda) birinin olabileceğini düşündüğüm şartlarda iyi çıktım” dedi. “Ancak kanserle ilgili komik olan şey, artık kemo veya radyasyona girmediğiniz zaman, insanlar iyi olduğunuzu ve geri döndüğünüzü düşünüyorlar. Ama anlamadıkları şey, vücudunuzun, vücudunuzun asla tam olarak geri dönmeyeceği kadar inanılmaz bir şey yaşadığıdır. ”

48 yaşındaki hastaya mastektomi uygulandı ve ayrıca birkaç tur kemoterapi ve radyasyona dayandı. Ayrıca, bu yılın başlarında rekonstrüktif cerrahi yapıldı.

Shannen Doherty berkhaber
Shannen Doherty berkhaber

Doherty, “Şimdi kim olduğumu nasıl kabul edeceğimi anlamaya çalışıyorum” dedi. “Asla eskisi gibi olmayacağım. İçinde bulunduğum ilaçlarımdan bazıları, kolajeni benden koparmaya devam ediyor, bu yüzden asla kırışıksız bir yüze sahip olamayacağım. Kendimi eleştiriyorum. Ama savaşamayacağın şeyler var. ”

Şimdi, 9090’lı yılların vurduğu BH90210 oyuncu kadrosunun bir parçası olarak işe geri döndüğümde, 90210, Beverly Hills, oyuncu, uzun film çekimleri günlerinin sık sık onu “bitkin” bıraktığını itiraf etti çünkü çalıştığı zaman kendine bakmaya odaklanmadı.

“Kendime karşı nazik olmaya çalışıyorum… Her gün bana verilen inanılmaz, değerli bir hediye olarak yaşamaya çalışıyorum” dedi.

BH90210 Çarşamba günleri Fox’da yayınlanıyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.