Masal anlatmıyoruz haber veriyoruz
Berk Haber ile yaşam tarzınıza yeni bir renk katın

Patricia Heaton: Jeffrey Epstein dramını geliştiriyor

Patricia Heaton: Jeffrey Epstein dramını geliştiriyor

0 2

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Patricia Heaton’un,Jeffrey Epstein’ı sübyancı olarak ifşa eden Miami Herald’ın makalelerine dayanan yeni bir drama geliştirdiği bildiriliyor.

Epstein, 2008’de Florida’da fuhuş yapmak için 18 yaşın altındaki bir kızı alıkoymaktan mahkum edildi ve 18 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Herald araştırmacı gazeteci Julie K. Brown hikayeyi takip etti ve geçtiğimiz Kasım ayında, diğer iddia edilen mağdurların ifadesini içeren üç makale yayınladı ve zenginlik ve gücünü, haklı bir savunma anlaşması yaparak adaletten kaçmak için kullandığı seri bir tacizci olduğunu iddia etti.

Everyety Loves Variety (Çeşitliliği Seviyor) adlı bir kaynak, Raymond yıldızın, finansmana karşı iddiaların tamamını ortaya koyan makaleler dizisine dayanan dramatik bir proje üretmek üzere eklendiğini söyledi.

Brown’ın soruşturmasının ardından, Epstein geçen ay seks kaçakçılığı suçlamalarından tutuklanmış, ancak Cumartesi günü New York’taki Metropolitan Correctional Center (MCC) hücresinde ölü bulundu.

Kaynaklar, yayına, Herald’ın ana şirketi McClatchy’nin film ve TV ilgi alanlarını temsil eden Storied Media Group’un CEO’su Todd Hoffman’ın da ürettiğini söyledi.

İçeridekiler ayrıca, en iyi Gene Hackman ve Willem Defoe’in Oscar adayı 1988 yılında suç yaratma suçu olan Mississippi Burning’i öldürmekle tanınan Chris Gerolmo’nun makaleleri bir metne uyarlayacağını söyledi. Yeni projenin bir film veya TV dizisi olup olmadığı bilinmiyor.

Epstein davası ayrıca Surviving Jeffrey Epstein adlı yeni bir Lifetime ağ belgesel dizisinin de konusu olacak.

ABD Adalet Bakanlığı yetkilileri, milyarder suçlarının soruşturulmasının ölümüne rağmen devam edeceğini ve ortak komplocuların peşine düşeceğini açıkladı. Dava, Epstein’ın ABD Başkanı Donald Trump, eski ABD Başkanı Bill Clinton ve İngiliz kraliyet Prens Andrew gibi güçlü figürlerle olan geçmiş bağlantıları nedeniyle yoğun medya incelemesi yaptı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.