Masal anlatmıyoruz haber veriyoruz
Berk Haber ile yaşam tarzınıza yeni bir renk katın

Missguided’in Yeni Reklam Elçisi Sofia Richie

Missguided'in Yeni Reklam Elçisi Sofia Richie

0 5

Sofia Richie, koleksiyonundaki Missguided moda markasının yeni reklam yüzü oldu.

Müzik simgesinin en küçük kızı Lionel Richie ve eski eşi Diane Alexander’dan olan model  etkileyici ve sürekli olarak kendi kariyer kapsamını genişletiyor.Tommy Hilfiger, Michael Kors ve Chanel gibi markalar için kampanyalar yaptı.

Şimdi, Sofia, Birleşik Krallık perakendecisi Missguided’de, 60’ın üzerinde bir ürün yelpazesinde, imza estetiğini yansıtan eşyalarla patronlarla bir araya geldi.

“Missguided ile olan işbirliğimin hayata geçtiğini görmek beni gerçekten heyecanlandırıyor” dedi. “Koleksiyon süper giyilebilir ve iç savaşçı kadından ilham alıyor.”

Çizgideki kilit parçalar arasında kaslara uygun mahsul üstleri, dantelli dantelli elbiseler ve korseler var. Bazı maddeler neon sarısı patlakları olmasına rağmen, nötr renk paletinde gelir.

Sofia Richie berkhaber
Sofia Richie berkhaber

Bir marka, “Bu koleksiyon, Missguided ile işbirliği içinde sadece Sofia Richie tarafından tasarlandı ve kendine güvenen, güçlenmiş bir kadına zahmetsizce havalı bir çekicilik yayıyor” dedi. “Sofya’nın estetiğinden ilham alan koleksiyon, yumuşak erkeksi terzilik, büyük boy siluetler ve siper ve pantolon setlerini koordine eden yüksek parlaklıkta sahte hayvan baskısı içeriyor.”

Missguided x Sofia Richie koleksiyonundaki tasarımlar 14 – 92 ABD Doları (12 – 75 £) arasındadır. 17 Eylül’den itibaren şirketin internet sitesinde bulunacaklar.

Gerçekte TV kişiliği Scott Disick ile çıkan Sofia, daha önce bir mayo koleksiyonunda Frankies Bikinis ile bir araya geldi. Ve yılın başlarında, 21 yaşındaki, aynı zamanda LA Collective ile Sofia Stone olarak adlandırılan kendi giyim etiketini çıkarmayı planladığını da duyurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.