Reklam sektörünün tanınmış isimlerinden Esra Seyrekbasan, Berinza markasının kurucusu Tuğba Berin ile ‘Esrarengiz’ ismini verdiği kapsül koleksiyona imza attı.

Esra Seyrekbasan Esrarengiz Koleksiyonu’nu Tanıttı

Reklam sektörünün tanınmış isimlerinden Esra Seyrekbasan, Berinza markasının kurucusu Tuğba Berin ile ‘Esrarengiz’ ismini verdiği kapsül koleksiyona imza attı. Deri ve kaşe kumaşın modern ve zarif bir anlayışla yorumlandığı koleksiyonun tanıtımı Nişantaşı Berinza mağazasında gerçekleşti. Songül Öden, Işıl İpekgil, Serap Günal, Tülin Kartoz, Hülya Uyar, Nazlı Aldıkaçtı, Nihal Efe, Selma Ongun, Duygu Boztepe, Neşe Çobal, Duygu Boztepe, Sibel Akay Kurt gibi cemiyet, magazin, sanat, moda ve iş hayatından pek çok ünlü ismin katıldığı davette, deri etek, pantolon, kaban gibi ana parçalardan oluşan tasarımların yanında saç bandı ve fular olarak da kullanılabilen çok amaçlı deri kemerlerinde bulunduğu koleksiyon, büyük ilgi gördü.

Reklamprodüktörlüğü yaptığı yıllarda renklerle iç içe olmaktan keyif alan EsraSeyrekbasan, Berinza markası için hazırladığı, Esrarengiz ismini verdiğikoleksiyonun tanıtımını Nişantaşı Berinza Mağazası’nda gerçekleştirdi. Farklırenk ve kumaştaki ürünleri davetlilerle buluşturan lansman büyük beğenitopladı. 

Keyifli sohbet eşliğinde gerçekleşen davettekoleksiyon hakkında açıklamalarda bulunan Esra Seyrekbasan’’  Mesleğim gereği renklerle yeni bir şeyleryapmaya alışkınım. Modaya da ayrı bir ilgim var. Özellikle deri kumaşı çokzarif buluyorum.  En sevdiğim kumaşlarısizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum. Koleksiyonda, sabah toplantılardaakşam ise davetlerde giyilebilecek esneklikte şık parçalar bulunuyor. 

Renklerdenilham alarak günün her saati şık giyinmeyi seven, şehirli kadınların kodlarınıtaşıyan koleksiyonda, yumuşak deri ve kaşe kumaşların hakimiyet kurduğu siyah,bordo, yeşil ve gold renkler göz kamaştırırken, pantolon, etek ve kabanlarbulunuyor. Beş model ile birlikte birbiri içinde dönüşüm sağlayan 4 dörtrenkten oluşan bir koleksiyon hazırladım. Siyah, gold, yeşil, bordo ve bej gibi tonlardan oluşan ‘Esrarengiz’kişilere parçalarda olduğu kadar renklerde de esneklik sağlayacak” ifadelerinikullandı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları