Masal anlatmıyoruz haber veriyoruz
Berk Haber ile yaşam tarzınıza yeni bir renk katın

Kensington’dan Açıklama: Kate Middleton Botox Yaptırmadı

Kensington'dan Açıklama: Kate Middleton Botox Yaptırmadı

0 7

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kraliyet ailesi hakkındaki dedikodular aile içi anlaşmazlıklardan güzellik hamlelerine kadar geniş bir yelpazede ortaya çıkabiliyor. Geçtiğimiz günlerde de işte bu dedikodu dosyasına bir yenisi daha eklendi: Kate Middleton botox mu yaptırdı?

Söylentinin çıkış noktası aslında oldukça basit: Instagram. Dr. Medi Spa kliniklerinin sahibi doktor Munir Somji tarafından paylaşılan bir postta Kate Middleton’ın sözde öncesi ve sonrası fotoğrafları yer alırken altında da Somji ‘Kate’imiz Baby Botox’tan faydalanıyor.’ diye yazdı. Klasik botox uygulaması yerine daha az miktarda daha çok noktadan enjekte edilerek uygulanan baby botox, yüze donmuş bir ifade vermeden daha doğal ve yumuşak hatlı bir gençleştirme sağlıyor.

Akıllarda ‘Acaba?’ sorusunun oluşması ve haberlerin yayılmasının ardıdan Munir Somji gönderisini sildi. Zaten birçoklarına göre de bu gönderi doktorun baby botox tanıtımı yapmasından başka bir şey değil, çünkü hepimizin iyi ya da yorgun göründüğü günler olabilir ve istenirse bu fotoğraflar öncesi-sonrası olarak kurgulanabilir. Ancak kraliyet ailesi ise bu gibi durumlara karşı oldukça hassas. İsimlerinin böyle reklam haberlerle ilişkilendirilmesini asla kabul etmiyor. Çıkan haberlerin ardından Kensington Palace sözcülerinin medya kuruluşlarına botox söylentlerinin doğru olmadığını ve Kate’in herhangi bir klinikle ilişkisi bulunmadığını açıklaması da bu yüzden.

Ne diyelim, Kate’in ne kadar doğal, enerjik ve genç göründüğünü düşünürsek Cambridge Düşesi’nin bakım sırlarını merak etmemek mümkün değil! Ancak ünlü güzelin görünümünü yakalamak istiyorsanız baby botox onun uyguladığı bakım rutinleri arasında yer almıyor, belirtelim!

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.