Yeğenini at arabasından attı, kendisi yere düşüp sürüklendi... Adana'da firar eden at kamerada

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Adana'da meydana gelen bir olayda at arabasında karpuz satan sahibini düşürüp kaçarak bir otomobile çarpıp zarar veren at polisi alarma geçirdi. Bunun üstüne Önkol yeğenini beygir arabasından alçakta attı. Kendisi de attan düşüp bir vakit beygir arabasının alçakta sürüklendi. Beygir acele bulvardan alçakta istikamete doğru kaçmaya başladı.

Bilal Önkol yanına 9 yaşındaki yeğenini alarak yeni aldığı at ile karpuz satmak için Sarıçam ilçesine gitti. Önkol buradan Kozan Bulvarından dönerken kavşağa geldiği sırada beygir bir araçtan ürkerek hırçınlaştı. Önkol atı dizginlemeye çalıştı ama beygir tez kaçmaya başladı. Bunun üzerine Önkol yeğenini beygir arabasından aşağıda attı. Kendisi de attan düşüp bir süre beygir arabasının aşağıda sürüklendi. Beygir çabuk bulvardan aşağıda istikamete doğru kaçmaya başladı. Atın kaçma anları da emniyet kamerası tarafından an be an görüntülendi.

 

sırası gelmişken atın kaçtığını gören vatandaşlar polise haber verdi. Haber merkezinden "sürücüsüz bir beygir Kozan Bulvarından Yüreğir Otogarı istikametine dürüst kaçıyor ekipler bu atı anında alsın" şeklinde anons yapıldı.
Atın sahipleri de yakınlarını çağırıp atın peşine düştü. Polis ekipleri de Yeşil Bulvar girişinde tedbir alarak atı beklemeye başladı. Beygir takriben 1 kilometre kaçarken bir otomobile de vurup zarar verdi. Beygir otomobile çarptıktan daha sonra polis ekipleri, vatandaşlar ve sahipleri göre yakalandı. Yolun kenarına çekilip bağlanan atın sahibi Önkol, atı yeni aldıklarını böyle olduğunu bilmesi halinde beygir ile yola çıkmayacağını söyleyerek, "At bir şeyden ürküp aniden hırçınlaştı. Ben durdurmaya çalıştım fakat durduramadım. Beygir arabasında yeğenimde vardı. Ben her zaman onu düşündüm. Baktım atı tutamıyorum yeğenimi anında beygir arabasının üzerinden yolun kenarına attım. Daha Sonra bende at arabasının altına düştüm azıcık sürüklendim. Beygir sonra gitti. Ben yeğenime bir şey olacak diye çok korktum. Allah'tan ona bir şey olmadı" diye gözyaşlarına boğuldu.

Çocukta yakınlarının otomobiline bindirildi. Fazla korkan çocuk hemen eve götürüldü. bu vesileyle otomobili hasar görebilen vatandaşta at sahibine tepki gösterdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bedirhan bebek ve annesini şehit eden teröristlerden biri gri listedeki terörist ölü olarak ele geçirildiÖnceki Haber

Bedirhan bebek ve annesini şehit eden te...

Zonguldak'ta 143 kök kenevir ele geçirildiSonraki Haber

Zonguldak'ta 143 kök kenevir ele geçiril...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar