TikTok’un meşhur fenomeninden yeni iddialar: “Biden görevi bırakacak”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TikTok’un meşhur fenomeninden yeni iddialar: “Biden görevi bırakacak”
Abone ol
Geçtiğimiz aylarda zaman yolcusu olduğunu ileri süren bir TikTok kullanıcısı gelecekle ilgili yaptığı paylaşımlarla dikkatleri çekmişti. Fenomen zaman yolcusu şimdi yeni iddialarıyla yeniden gündemde.

 

TikTok’ta haziran ayının sonunda yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken timevoyaging isimli kullanıcı, gelecekten haberler vermeye devam ediyor.

Daha önce 2906’dan geldiğini söyleyen ve özellikle beş tarihe dikkat çeken fenomen zaman yolcusu bu defa da insanlığı yakın zamanda gerçekleşeceğine inandığı bir salgın için uyarıyor. Zaman yolcusuna göre; dünya bu yıl içinde bir zombi domuz vebasıyla karşı karşıya kalacak.

2906 yılından geldiğini söyleyen zaman yolcusunun, daha önce ileri sürdüğü iddialarla ilgili henüz bir gelişme yaşanmasa da o yeni haberler vermeye devam ediyor.

timevoyaging kullanıcı adı altında paylaşım yapan kullanıcı, kıyamet benzeri beş olayın listesini içeren videolar yayınladı.

Fenomen zaman yolcusu, Güneş’ten süper güçler alan insanlar ve Azawa adlı Dünya’nın altında paralel bir dünyanın keşfi de dahil olmak üzere ilginç iddialarına yenilerini ekliyor.

Temmuz ayında 64 bin takipçisi olan fenomenin şu anda 75 bin takipçisi bulunuyor.

İŞTE O İDDİALAR

TikTok kullanıcısı, 2.200’den fazla beğeni alan videosunda “DİKKAT! Evet, ben 2906 yılından gerçek zamanlı bir gezginim, bu beş tarihi unutmayın:

8 Ekim 2022: Bir zombi domuz, laboratuvardan kaçar ve tüm domuzların yüzde 60’ının enfekte olmasına neden olur.

1 Kasım 2022: Dünya’ya inen uzaylılar hakkında gizli dosyalar yayınlanır.

14 Kasım 2022: Güneş patlamasından sonra 10 kişide süper güçler ortaya çıkacak.

10 Aralık 2022: Başkan Biden sağlık sorunları nedeniyle görevden alınacak.

13 Ocak 2023: Dünyanın içinde başka bir dünya olan Azawa keşfedilecek.

Paylaşımlar üzerine kullanıcılar da adeta ikiye bölündü. Bir kısmı iddiaları oldukça korkutucu bulsa da büyük bir kısmı da son derece çılgınca olduğunu yazdı. Hatta bir TikTok kullanıcısı, “Sadece Biden ile ilgili olan kulağa gerçek gibi geliyor” diye yazdı. Bir başkası da platformda zaman yolcusu olduğunu iddia eden çok sayıda kullanıcı olmasıyla dalga geçerek şunları yazdı: “Buradaki tüm zaman yolcularına bakarsanız, hepsi yıllardır aynı şeyleri söylüyorlar, hiçbir şey doğru çıkmadı mı?!?”

@timevoyaging isimli kullanıcının daha önce verdiği tarihlerde 5 Ağustos 2022 de vardı. Fenomen kullanıcıya göre; bu tarihte bir adam öldükten üç gün sonra dirilip ölümden sonra neler olduğunu anlatacaktı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yunanistan sahilindekilerin yolcu uçağı paniğiÖnceki Haber

Yunanistan sahilindekilerin yolcu uçağı...

Yeni doğan Sumatra filine özenle bakılıyorSonraki Haber

Yeni doğan Sumatra filine özenle bakılıy...

Yorum Yazın