TDK ya göre gün gülü hangisinin diğer adıdır? Kim Milyoner Olmak İster sorusu…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TDK ya göre gün gülü hangisinin diğer adıdır? Kim Milyoner Olmak İster sorusu…
Abone ol
TDK ya göre gün gülü hangisinin diğer adıdır?sorusunun yanıtı araştırılıyor. Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı Kim Milyoner Edinmek İster yeniden bir soru ile izleyicilerin merakını uyandırdı. Yarışmacıya zorlama anlar yaşatan sorunun cevabı haberimizin içerisinde yer alıyor.

TDK ya göre gün gülü hangisinin diğer adıdır? Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Edinmek İster ’de sorulan soru yarışmacıya şiddet anlar yaşattı. Programı izleyenler sorunun yanıtını araştırıyor. İşte yarışmacıya şiddet anlar yaşatan sorunun yanıtı.

TDK ya kadar gün gülü hangisinin öteki adıdır?

Yanıt: Gelincik

KİM MİLYONER EDINMEK İSTER ’DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının dilekçe yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp bahşedilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2) Sözde yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını seçim etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun yanıt hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Cevap Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya bahşedilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez cevap verme hakkına sahip olmaktadır. bununla beraber bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve tekrar bu jokeri sadece 7. sorudan sonradan kullanma hakkına sahiptirler. bununla birlikte çift yanıtın kullanımı sırasında bahşedilen ilk cevabın hatalı olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İstanbul kartal'da kavgayı ayırmak isteyen polis kurşunların hedefi olduÖnceki Haber

İstanbul kartal'da kavgayı ayırmak istey...

Müjde Ar'dan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a davaSonraki Haber

Müjde Ar'dan Bodrum Belediye Başkanı Ahm...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar