Müge Anlı Şiar Kılıç olayı nedir? Anne Gülüzar Amanet ve Hami Kıcı hakkında çarpıcı detaylar…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Müge Anlı Şiar Kılıç olayı nedir? Anne Gülüzar Amanet ve Hami Kıcı hakkında çarpıcı detaylar…
Abone ol
Takriben bir haftadır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulan Şiar Kılıç olayı, sosyal medyanın gündeminde. Sakarya ’da meydana çıkan yangında hayatını kaybeden 9 yaşındaki Şiar Kılıç ’ı, annesi Gülüzar Amanet ile üvey babası Hami Kıcı ’nın öldürdüğü bahis ediliyordu. Programa bağlanan bir fazla adap tanığı, anne ve üvey babanın Şiar Kılıç ’a aralıksız ızdırap ettiğini söylemişti. Müge Anlı, bu olaylar üzerine emniyet yetkililerinin soruşturmayı tekrardan açtığını söyledi. İşte 28 Temmuz Müge Anlı programında yaşananlar…

Dokuz yaşındaki Şiar Kılıç, Sakarya'da meydana gelen yangında hayatını kaybetmişti. Şiar Kılıç'ın annesi Gülüzar Amanet ile babası Samet Kılıç, yıllar önce boşanmış ve çocukları bölge Gülüzar Amanet, Hami Kıcı ile birlikte yaşamaya başlamıştı. Samet Kılıç'ın programa başvurması sonucunda, Şiar Kılıç'ın ölümünün ceza mi yoksa kaza mı olduğu incelenmeye başlandı. Birçok yeni detayın ortaya çıktığı olayda yanan son gelişmeler şöyle;

ŞİAR KILIÇ ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Anne Gülüzar Amanet, üç çocuğu ve sevgilisinin iki çocuğu ile birlikte Geçtiğimiz Ramazan Ayı'nda Sakarya'da yaşıyorlardı. Çiftin iddiasına kadar, kendileri sahuru beklerken gece geç saatlere dek oturdu. 9 yaşındaki Şiar ise odasına uyumaya gitti. Bu sırada elektrik kontağından çıktığı varsayım edilen yangın evi sardı ve masum çocuk Şiar hayata gözlerini yumdu. Şiar Kılıç'ın babası Samet Kılıç ve ailesi ise, Şiar'ı Gülüzar Amanet ile şeker hastası olan ve hiddet kontrolü olan Hami Kıcı'nın öldürdüğünü iddia ediyor.

ŞİAR KILIÇ ŞİDDET GÖRÜYOR MUYDU?

Gülüzar Amanet ve Hami Kıcı çifti her ne kadar Şiar'a hiçbir şekilde zorlama uygulamadığını söylese de programa bağlanan bütün konuklar Şiar'ın şiddet gördüğünü söyledi. Çiftin Beykoz'da otururken, çocuklara gaddarlık ettiği için mahalleliyle aralarının bozulduğu ve apar topar mahalleden kaçtıkları ortaya çıktı.

GÜLÜZAR EMANET'İN TEYZESİ BAĞLANDI

Hami Kıcı ve Gülüzar Amanet ’in kendisini cebren evlerinde tuttuğunu gösteren ihtiyar kadın, memleketi Samsun ’daki evine dönmek istediğini söyledi. Canlı yayına görüntülü olarak bağlanan yaşlı bayan, Hami Kıcı ’nın kendisini darp ettiğini, arabasını kirlettiği gerekçesiyle kolundaki bileziği aldığını söyledi. Ihtiyar kadın, “Arabasını kirlettiğim için bileziğimi aldı. Koltuğu kirlettin, bunu satıp onu temizleteceğim dedi. Daha Sonra bileziğimi Gülüzar ’ın koluna tarafından yaptırdı” diye konuştu.

Canlı yayında iddialara karşısında direnmeyi sürdüren Gülüzar Amanet ve Hami Kıcı, bileziği ihtiyar bayan için sakladıklarını söyledi. Kıcı, bileziğini satmadıklarını, derhal verebileceklerini söylerken, Gülüzar Amanet, o bilezik olduğu iddiası ile cebinden bir bilezik çıkardı.

BİLEZİK SAHTE ÇIKTI

Müge Anlı ve diğerlerinin bilezik ile ilgili şüpheleri sonrası harekete geçildi. Anlı, stüdyoya bir kuyumcu getirdi. Kuyumcu el yordamı ile incelediği bileziğin sahte olduğunu söyledi. Oysa gerçi emin edinmek ve belli bir şey söylemek istedi ve mihenk taşını stüdyoya getirdi. Yapılan incelemede bileziğin belirli suretle sahte olduğu ortaya çıktı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÖSYM YKS tercih tarihini açıkladı! 6 Ağustos'ta başlıyorÖnceki Haber

ÖSYM YKS tercih tarihini açıkladı! 6 Ağu...

Denizl'de polis ekipleri, dolandırıcılara karşı hayvan pazarında bilgilendirme yapacakSonraki Haber

Denizl'de polis ekipleri, dolandırıcılar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar