Bahçeli'den eylem yapan barolara tepki yıllardır baroları kendi çiftlikleri haline getirdiler

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bahçeli'den eylem yapan barolara tepki yıllardır baroları kendi çiftlikleri haline getirdiler
Abone ol
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, çoklu baro düzenlemesine karşı eylem başlatan birtakım barolara reaksiyon göstererek, "Yıllardır baroları kendi çiftlikleri durumuna getirenlerin, ideolojik saplantılarla dar kadroculuk yapanların gayri ahlaki ayrıcalıkları sorgulanmalı, nihai olarak sonlandırılmalıdır." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

81 ilin başkanlarının katıldığı buluşma, Genel Başkan Devlet Bahçeli Liderliğinde genel merkez buluşma salonunda başladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamaları şöyle:

Baroları kendi çiftlikleri haline getirenler

Savunmayı savunuyoruz, bahanesiyle sokaklara dökülen baronlaşmış bazı baroların kanun dışı yol ve zorlamalara tevessül etmeleri Türkiye ’nin belini bükmeyi amaçlayan çevrelere koz vermektir.

Yıllardır baroları kendi çiftlikleri haline getirenlerin, ideolojik saplantılarla rahat kadroculuk yapanların gayri ahlaki ayrıcalıkları sorgulanmalı, nihai olarak sonlandırılmalıdır.

MHP kurultayının asıl teması

MHP'nin 14 Mart 2021'de oluşturacağı 13. Alışılmış Büyük Kurultayı ’nın ana teması saptama edilmiştir. Çağrımız zamanlar üstü bir anlayış ve alın yazısı ortaklığının özetidir: İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, şampiyon Türkiye olacak.

Ayasofya Camisi ’nin ibadete açılmasıyla ilgili haklı beklentimizin hilafına, bağımsızlık haklarımıza karşın, özellikle ABD ve AB kaynaklı şantaj ve saldırganlıklar bizim nazarımızda değil hükmündedir.

Zillet İttifakı ’nın kirli figüranları Twitter ’da film çevirip birbirlerini selamlarken oynatıldıkları sefil senaryonun ne değin yıkık dökük ve kifayetsiz olduğu da gün yüzüne çıkmıştır.

Hiç kimse Fransa ’yı kasıp kavurmuş 'Sarı Yelekliler'in eylemlerine özenmeyi, Yolculuk güya bir kalkışmanın fitilini tutuşturmayı aklından ve hayalinden geçirmemelidir. Zira sonuçları ağır olacaktır.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Korona denetiminde ceza yiyen minibüs sürücüsü: Allah yemeyenlere de yemeyi nasip etsinÖnceki Haber

Korona denetiminde ceza yiyen minibüs sü...

Yunanistan açıklarında kalp krizi geçiren Türk balıkçı hayatını kaybettiSonraki Haber

Yunanistan açıklarında kalp krizi geçire...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar