Ayda Golf oynayan ilk ve tek insan olan Albert Shepard aynı zamanda hangi ünvanlarında sahibidir? Kim Milyoner Olmak İster sorusu…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ayda Golf oynayan ilk ve tek insan olan Albert Shepard aynı zamanda hangi ünvanlarında sahibidir? Kim Milyoner Olmak İster sorusu…
Abone ol
Ayda Golf oynayan birincil ve tek insan olan Albert Shepard bununla beraber hangi ünvanlarında sahibidir? sorusu Kim Milyoner Elde Etmek İster ’e bu akşam damga vurdu. İşte Kim Milyoner Almak İster sorusununu yanıtı...

Ayda Golf oynayan birincil ve tek insan olan Albert Shepart aynı zamanda hangi ünvanlarında sahibidir? sorusu cevabı en fazla araştırılanlar aralarında yer alıyor. İzleyicilerin merakını uyandıran sorunu cevabı haberimizde yer alıyor.

Ayda Golf oynayan birincil ve tek insan olan Albert Shepard bununla birlikte hangi ünvanlarından sahibidir?

Cevap: Uzaya meydana çıkan ikinci insan

KİM MİLYONER EDINMEK İSTER'DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının uygulama yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp bahşedilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak hafıza alabilmektedir.

2) Sanki yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını seçim etmesi durumunda bilgisayar hatalı olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun yanıt hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Cevap Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden öbür olarak yarışmacıya bahşedilen bu joker hakkı sayesinde yarışan soruya 2 kere cevap verme hakkına sahip olmaktadır. aynı zamanda bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve tekrar bu jokeri sadece 7. sorudan daha sonra kullanım hakkına sahiptirler. aynı zamanda çift yanıtın kullanımı sırasında bahşedilen ilk cevabın yanlış olması durumunda cevap gri renk kullanılarak gösterilir.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Menajerimi Ara 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara ne zaman başlayacak?Önceki Haber

Menajerimi Ara 1. bölüm fragmanı yayınla...

Türkiye'de koronavirüs döneminde 32 bin 232 kişi daha milyoner olduSonraki Haber

Türkiye'de koronavirüs döneminde 32 bin...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar