Masal anlatmıyoruz haber veriyoruz
Berk Haber ile yaşam tarzınıza yeni bir renk katın

Grimes: Stella McCartney kampanyasıyla Adidas’ı öne çıkardı

0 4

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Grimes, Stella McCartney son Adidas kampanyasında  rol almaya başladı.

Kanadalı şarkıcı-söz yazarı, Claire Elise Boucher, daha önce 2016 yılında İngiliz tasarımcı ile bir araya geldi ve daha sonra Lourdes Leon, Amandla Stenberg ve Kenya Kinski-Jones’un da oynadığı kokusu Pop adlı filmde yer aldı.

Şimdi Grimes, Alman spor giyim devi için sonbahar / kış 2019 serisini sergilemek için McCartney ile ortaklık kurdu.

31 yaşındaki tasarımcı, “Grimes, Adidas’ın Stella McCartney çekirdek değerlerine göre kusursuz bir örneği” dedi. “Gezegeni korumak konusunda tutkulu ve açık sözlü ve yaratıcı sınırları zorlamak ve kadınları yaşamlarının her alanında potansiyellerini ortaya çıkarmak için ilham vermek için gerçek bir yol gösterici” dedi.

McCartney’nin çevre dostu ahlakını dengeleyen koleksiyonda, son teknoloji kumaşlar ve toprak tonlu bir renk paleti bulunur.

Çekirdek parça, sporcuların yoğun antrenmanlar sırasında serin kalmasına yardımcı olmak için açık delik yapılı, yüksek performanslı bir örme giysi olan yeni Warpknit Long Sleeve’i, hafif, geri dönüştürülmüş polyesterden yapılan Light Jacket ve Run M20 Short’u içeriyor.

Fütüristik fotoğraf çekimlerinde Grimes, kayalık bir arazinin önünde ve ıssız bir kumsalda pozlarken parçaları modelliyor.

“Performans ve stil Stella McCartney’nin yarattığı her bir parçanın kalbidir, ancak bunun gezegenin bir bedeli olmaması gerektiğine inanıyoruz. Bu koleksiyon için odak noktamız, gelecekteki yüksek performanslı, sürdürülebilir performans aşınma hedefimize bir adım daha yaklaşmamıza yardımcı olan kumaşları birleştirmekti ”dedi.

Seçilmiş parçalar 15 Temmuz’dan itibaren Adidas ve Stella McCartney web sitelerinde bulunabilir ve daha fazla ürün Eylül’de düşmeye başlar.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.