Masal anlatmıyoruz haber veriyoruz
Berk Haber ile yaşam tarzınıza yeni bir renk katın

Charlie’nin Melekleri Yıldızı: Ella Balinska Kurt Geiger kampanyasını tanıtacak

Charlie'nin Melekleri Yıldızı: Ella Balinska Kurt Geiger kampanyasını tanıtacak

0 2

Yükselen yıldız Ella Balinska, Kurt Geiger’ın yeni kampanyasında görünmeye başladı.

İngiliz aktris, şu anda, Naomi Scott ve Kristen Stewart’la birlikte göründüğü Charlie’nin Melekleri franchise’ının Elizabeth Banks’a yönelik yeniden başlatılmasını teşvik etmeye başlamak için hazırlanıyor.

Ancak Ella tanıtım parkuruna çıkmadan önce, 201 ayakkabı koleksiyonundaki Characterful Style görüntülerinin yüzü olarak İngiltere ayakkabı markasındaki patronlar tarafından seçildi.

“Karakterli stil, sizi, kişiliğinizi ve özünüzü ortaya çıkarmak anlamına gelir”, 22 yaşındaki bir bildiriyle, kampanyanın bir zamanlar şirkette bir çalışanı olduğu için kariyerinde tam bir çember anı oluşturduğunu eklemeden önce yaptığı açıklamada Londra’daki Selfridges mağazasında.

Ella Balinska berkhaber
Ella Balinska berkhaber

“Eskiden Kurt Geiger’de çalışıyordum, bunu eve çok yakın hale getiriyor ve karşı karşıya geldiğim için gerçekten gurur duyduğum bir kampanya yapıyorum çünkü bu şirketi önceden tanıyorum. Böylece, bunu dünyayla paylaşabilmek için çok şey var. ”

Eşlik eden video ve fotoğraflarda Ella, yeni deri Bax botlarını, 1.500 parça saplama içeren Shoreditch çantasını ve bozulmamış beyaz Lunar spor ayakkabılarını modelliyor.

Yeni hat için Kurt Geiger’in yaratıcı direktörü Rebecca Farrar-Hockley, Bax botlarını ve Shoreditch tote çantasını da tanıttı.

Bu arada, etiket yöneticileri, deri ”Cade Chelsea” çizme ve Ross Boot dahil olmak üzere erkek koleksiyonunu göstermek için Razorlight solisti Johnny Borrell’i seçti.

Bot giyip, “Sahnede, sadece kaymak istemezsiniz” yorumunu yaptı.

Kurt Geiger 2019 sonbahar / kış koleksiyonundaki ürünler 181 – 279 $ arasında bir fiyatla satılmaktadır (149 – 229 £).

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.