Masal anlatmıyoruz haber veriyoruz
Berk Haber ile yaşam tarzınıza yeni bir renk katın

Berkhaber Özel… Denemek için Yeni Trend: Kış Makyajı

Berkhaber Özel... Denemek için Yeni Trend: Kış Makyajı

0 2

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yemek stilisti ve ünlü şef Nti Ramaboa ve gazeteci ve sunumcu Abigail Visagie gibi BH’nın en sevilen ünlülerinin yardımıyla en sıcak güzellik trendlerinden 5’inin nasıl giyileceğini yeni trend kış makyajının püf noktalarını paylaştı.

Vahşi Kaşlar

Kışın yeni gövdeli fırçalı kaşı ile hayal dünyasına bir hayal kırıklığı yaşatın. Bir orman perisi akla çağırıyor. Rengi damgalayıp şekli tanımlayarak başlayın, ardından fırçalayın. Kolay. 2019 kışı kış filosu üzerinde her zamankinden daha doğal.

 

İPUCU: Hlengiwe’in dudaklarının çiçek taçlarına uyması gibi makyajınızı aksesuarlarınızla eşleştirin.

Yüz Kulesi (Cilt)

SKINCARE makyajdan daha da önemlidir. Hayır gerçekten. Harika bir cilt ile daha fazla makyaj gelir. Cilt lekesiz olduğunda ağır fondötenleri bırakmak kolaydır. Kışa uygun ürünlerle rutininizi yenileyin. Ve güneş kremi atlamayın!

Çok Kızılcık (Gözler)

BURGUNDY göz farı, karamsar bir kış gardırobuyla yerin dışına çıkmaz. Kış çöküşünden kurtulmanın mükemmel, ancak beklenmedik bir yolu. Bir astarla başlayın ve gözlerin köşelerine bir parıltı açın, yanlış gidemezsiniz! Şişliği serinletici bir göz çubuğu ile bölmede tutun.

Dudak Kilidi

KAZANIN en sinir bozucu yardımcısı: çatlamış dudaklar. Peeling ve dudakları nemlendirmeyi günlük cilt bakım rutini içine alarak lapa lapa ve çatlak dudaklardan kaçının. Özellikle daha koyu veya mat dudakları sallamak istiyorsanız.

N Tarafsızlar İçin (Çivi)

Essie’nin uluslararası ünlü manikürcü Michelle Saunders “Çıplak bir pompanın bacaklarını uzattığı gibi çıplak bir tırnak da ellerin uzatılmış, kadınsı ve temiz görünmesini sağlıyor” diyor. Daha iyisini söyleyemezdik, bu nihai aksesuar.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.