Masal anlatmıyoruz haber veriyoruz
Berk Haber ile yaşam tarzınıza yeni bir renk katın

Ariana Grande: Yeni Çıkaracağı Albümü İçin Stüdyoda Yaşıyor

Ariana Grande: Yeni Çıkaracağı Albümü İçin Stüdyoda Yaşıyor

0 1

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Menajeri Scooter Braun onayladı ve Ariana Grande, stüdyosuna yeni müzik çalışmaları için geri döndü,

Üretken pop yıldızı son 12 ayda iki stüdyo albümü yayınladı – Ağustos 2018’de Sweetener ve Şubat’ta Next (Teşekkürler).

Braun, en son parçası ”Boyfriend” bıraktıktan kısa bir süre sonra,  26 yaşındaki şarkıcı yeni albümde çok daha fazla malzemeye sahip olduğunu söyledi.

Müzik Haftası dergisi 38, “Çok fazla bilgi vermek istemiyorum, ama stüdyoda yaşıyor” dedi. “Anlatacak hikayeleri olduğu sürece, müzik gelmeye devam edecek.”

7 Yüzük vuruşunun yapımcısının geçmişte plak yöneticisi ile çalkantılı bir ilişkisi vardı ve bir zamanlar yıldızını kovdu çünkü o sırada erkek arkadaşı ile göz göze olduğu için gözü kimseyi  görmüyordu.

Ancak Braun, çift arasında hiçbir hastalık hissinin bulunmadığı konusunda ısrar etti: “Birisiyle aileniz olduğunda inişler ve çıkışlar yaşarsınız ve bu anlar sizi daha da güçlü yapıyor. Dürüstlük acımasız hale gelir ve gerçek bir ilişkide önemli olan budur. ”

Girişimci, geçtiğimiz günlerde, eski usta kayıtlarının sahipliğini alarak Shake It Off hitmaker’ın kendisini “kabadayı” olarak nitelendirdiği Taylor Swift’le bir kavgaya başladığında müzik endüstrisini böldü.

Taylor’ın durumuna cevaben, One More Time şarkıcısı, yöneticisinin kötü niyetli olmadığına inanmakta ısrar ederken “güçlü kalmaya” çağırdı.

“Başka birini incitmek niyetinde olan birini asla desteklemem…” diye yazdı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.